درباره ما . . .

مرکز PLearn وابسته به شرکت توسعه تجارت کاج می باشد ، این مرکز با هدف آموزش اثربخش از طریق پیام کوتاه شکل گرفته و همواره بر اثربخشی آن تاکید دارد ، برای Plearn این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی است ، که کاربران این سیستم بعد از اتمام دوره ، چقدر موفق به کسب دانش مورد نیاز خود شده اند . . .

                                                 ادامه در زیر . . .

 

و با توجه به اثربخشی این آموزش کلیه سیاست های Plearn برنامه ریزی شده است . . . بطور مثال در سیستم Plearn دوره های در نظر گرفته شده بصورت یکساله می باشد و عضویت بصورت ماهانه امکان پذیر نمی باشد .

در مذاکرات صورت گرفته با اساتید زبان انگلیسی ، به نتیجه ای واحد رسیدیم ، که آموزش لغات و اصطلاحات در صورتی مفید خواهد بود که بصورت مداوم و تدریجی صورت گیرد ، و در صورتی که فردی بصورت ماهانه لغاتی را دریافت نماید ، سریعا به فراموشی سپرده و همچنین کیفیت ارائه خدمت از جانب Plearn کاهش خواهد یافت ، چرا که مخاطبین صرفا برای یکماه با سیستم خواهند بود ، اما در این حالت هم هزینه ها برای مخاطب کاهش یافته و هم Plearn برای یکسال همراه هر مخاطب خواهد بود .

اهداف :
- هدف Plearn آموزش اثربخش از طریق پیام کوتاه می باشد ،در این راستا در نظر داریم از پیام کوتاه به عنوان ابزاری مفید و اثربخش جهت آموزش در سطح انبوه استفاده کنیم .
فاز اول : آموزش لغات تخصصی مدیریت به مدیران ، دانشجویان و علاقه مندان این موضوع    |   آموزش به  500.000 نفر
فاز دوم : آموزش لغات تخصصی مدیریت ، معماری ، عمران ، شیمی و پلیمر ، حسابداری     |   آموزش به 1.500.000 نفر
فاز سوم : اجرای طرح UMK از طریق SMS ( این طرح ایده گروه مشاوره بهجتی می باشد ، و سال 90 اجرایی خواهد شد )

* در راستای اجرای این طرح بصورت انبوه ، از تهران و سایر شهر ها نمایندگی پذیرفته می شود .

وب سایت جامع مدیریت : http://www.mmic.ir    |    http://www.mmicinternational.com
وب سایت مرکز تخصصی کنفرانس ها ، همایش ها و سمینارها : http://www.365conferences.ir
وب سایت باشگاه تبلیغات : http://www.adsclub.ir
 

چرا این دوره اینقدر ارزان است ؟
PLearn با هدف آموزش به تعداد کثیری از علاقه مندان تشکیل شده است ، از اینرو با کمک های صورت گرفته از جانب مرکز اطلاعات علمی تخصصی مدیریت توانسته است ، با هزینه ای بسیار کم این دوره ها را برگزار نماید .


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت کاج می باشد .
© 2011 | © 2010